Valentínske prekvapenie od Yves Rocher » The Roseletters
51323
post-template-default,single,single-post,postid-51323,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Valentínske prekvapenie od Yves Rocher

Práve deň pred Valentínom mi došiel takýto krásny balíček plný valentínskych/jarných noviniek od Yves Rocher. Ani neviete ako som sa mu veľmi potešila, nakoľko to bol prvý a zároveň posledný darček na Valentína, aj keď samozrejme nemôžem zabudnúť na čokoládku od ocina.

Mojim favoritom sa stala parfumovaná voda OUR A L’AMOUR s vôňou predovšetkým po ružiach. Vôňa ruží je tá moja. Ani sladká, ani príliš výrazná, alebo ani príliš silná. Táto vôňa mi pripomína neskutočnú ženskosť a zároveň nežnosť. Cítim sa v nej skutočne veľmi dobre a dokonca, už v prvý deň sa ma pár kamarátok opýtalo, odkiaľ túto voňavku mám. Veľkým plusom je takisto, že táto parfumovaná voda má dobrú výdrž. Odporúčam určite každej z vás, ktorá miluje jemné, nie príliš sladkasté vône, a ktorá miluje vôňu ruží.

Milujem matné rúže, inakšie na seba si ani nedám, nakoľko lesklé rúže podľa mňa  nie sú pre mňa. Avšak vždy si potrpím na kvalitu rúžov. Nemám rada, keď mi rúž vysušuje pery, alebo ak sa musím báť po každom napití, či sa mi náhodou celý rúž neodtlačil. Od Yves Rocher som dostala na vyskúšanie jeden tekutý matný rúž a dva tuhé matné rúže. Všetky tieto rúže sú bez parabénov a silikónov a obsahujú kaméliový olej.  Veľmi ma prekvapilo to, že ani po dlhšom čase som nemala pocit vysušených pier, práveže moje pery boli regenerované, a že dokonca rúže majú krásnu výdrž.

Ja som si veľmi obľúbila odtieň 152 – tuhý matný rúž, ktorý môžete vidieť aj na fotke vyššie. 🙂

Súčasťou balíčka boli aj 2 sprchové gély s vôňou magnólie a bieleho čaju a ďalší s vôňou bavlníka a mimózi. Ako všetky sprchové gély od tejto spoločnosti, aj tieto sú úžasné s veľmi príjemnou a jemnou vôňou.

 

Potešil niekto aj Vás na Valentína? 🙂

S láskou Ruženka

No Comments

Post a Comment