Staroslivosť o pleť s Yves Rocher » The Roseletters
51272
post-template-default,single,single-post,postid-51272,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Staroslivosť o pleť s Yves Rocher

Ahojte moji milí čitatelia! 🙂

Na dnes som si pre vás opäť pripravila recenziu na novinku od francúzskej spoločnosti Yves Rocher. Určite  z mojich predchádzajúcich článkov už viete, že túto prírodnú značku som si veľmi obľúbila. Teraz však môžem povedať, že už patrí medzi moje najobľúbenejšie.

Myslím, že sa nejeden z nás niekedy zamyslel nad tým, v akej uponáhľanej dobe žijeme. V dobe, kedy každý nový deň sa podobá tomu predchádzajúcemu, v dobe, kedy dennodenne riešime len prácu, školu, peniaze a dennodenne sme vystavený stresu. A práve tento stres, tento zhon, určite nepôsobí dobre na našu tváričku. Je pravda, že som ešte mladé dievča, 19 predsa ešte nie je veľa, či? J Avšak štúdium po nociach,  nočné zábavy, cestovanie, prašné ulice a mnoho iných zanecháva stopy na mojom vzhľade. Preto som sa do skúšania tejto kozmetiky pustila s veľkou radosťou, takisto ako moja sestra, ktorej už ťahá na tú 30ku. 🙂

Detoxikačný micelárny gél

Tento božský gél, mi nahradzuje micelárnu vodu a aj odličovať. Doteraz som vyskúšala množstvo produktov, či už drahých, alebo aj lacných, nič ma však nenadchlo tak veľmi, ako práve tento gél od YR. Odličovaniu som väčšinou venovala veľa času, nakoľko je to potrebné pre moju problémovú pleť, s týmto gélom sa však čas výrazne znížil. Konzistenciou je gélovitý, trošku hustejší a jemne olejovitý, čo je podľa mňa skvelé, nakoľko sa veľmi dobre “kĺže“ po pokožke a vôbec si ju nedráždim. Po odlíčení je moja pleť dokonale čistá, hydratovaná.

Roll-on na okolie očí

2 roky dozadu som nikdy nemala problémy s kruhami po očami. Vždy som mala dostatok spánku a nestresovala som sa tak, preto som na tento produkt bola veľmi zvedavá. Už na začiatku ma prekvapil aplikátor, ktorý je skutočne praktický a príjemný. Naspäť však k jeho účinkom. Skúšam ho už mesiac a niečo a môžem povedať, že som s ním spokojná. Okolie očí je o niečo rozjasnenejšie a hlavne, zbožňujem ten pocit sviežosti okolo očí, nedá sa to ani opísať… 🙂 To však spôsobuje každý jeden produkt z tejto novinky.

Expresná okysličujúca maska

Pocit sviežosti a hydratovanosti na nezaplatenie. 1-2x do týždňa si doprajem po večeroch chvíľku pre seba, po horúcom kúpeli si spravím kakao, zababuším sa do deky aj s touto maskou na tvári. Konzistencia mi veľmi vyhovuje, vôbec nevytvára na tvári tvrdú masku, čo skutočne nemám veľmi rada.

Denný regeneračný a nočný krém

Tieto krémy som konkrétne ja nevyskúšala, nakoľko moja pleť je ešte stále mladučká a nepotrebuje takéto prípravky. Krémy som preto venovala sestre, ktorá s ochotou sa so mnou podelila o jej skúsenosti. Jej prvé slová boli: „Ak nevieš čo mi dať pod stromček, tak si prosím ďalšie krémy.“ 😀 Konzistencia krému je veľmi jemná, veľmi príjemné. Nezanecháva pocit mastnoty na pleti, čo asi každý z nás nemá rád. Práveže po aplikácii je pleť nadýchaná, dlho hydratovaná.

Na záver, výrobky z tejto novinky obsahujú viac než 90% zložiek prírodného pôvodu a sú bez minerálnych olejov, silikónov a parabénov. A dôvod, prečo mám rada túto značku je, že je šetrná k prírode, šetrná k nám.  🙂

No Comments

Post a Comment