PIMP your body » The Roseletters
50982
post-template-default,single,single-post,postid-50982,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

PIMP your body

Ahojte! 🙂  Dnešný článok bude recenzia na peeling od značky PIMP your body. Na začiatku som si myslela, že je to peeling ako každý iný, ktorý mám doma. Preto som začala vyhľadávať na internete rôzne recepty a experimentovala som. Avšak nemám častokrát čas pripravovať si domácu kozmetiku a tak v spolupráci s PIMP your body, som dostala možnosť tento úžasný peeling vyskúšať.

Tento prírodný kávový peeling je zložený z kávových zŕn, hnedého a kokosového cukru, vločiek, kokosového a mandľového oleja a tak ďalej. Nevedela som sa dočkať, kedy ho vyskúšam. Po otvorení balenia som okamžite zacítila kávovú a kokosovú vôňu, až som ho musela voňať niekoľko minút. Veľmi jemná a príjemná vôňa,  čo je u mňa vždy plus. No najpodstatnejšie čo môžem o tomto peelingu povedať je, že moja pleť po vyčistení bola tak krásne hebká ako bábätko, tento peeling ma zbavil odumretej kože, ktorej mám ja vždy dosť a dokonca som nebola ani moc červená a necítila som nič nepríjemné a nejako bolestivé, nakoľko trpím akné. Práveže som mala pocit, ako keby peeling sa hýčkal a láskal s mojou pokožkou. Veľkým plusom tohto peelingu je a z čoho som bola milo prekvapená bolo, že tento peeling veľmi pekne hydratuje. Čakala som, že moja pokožka bude vysušená a že budem potrebovať krém na tvár a telo. Nič také. Moja pleť bola hydratovaná, nebola ani suchá a ani mastná. O tom, že som voňala ako kokosový koláčik s kávou ani nehovorím. Rodičia sa za mnou stále obzerali a vypytovali, od čoho to tak krásne voniam.

Tento peeling vám odporúčam všetkými desiatimi, môžete si ho zakúpiť tu.

 

Výhody:

Veľmi príjemná vôňa

Hydratuje

Hladká pleť

Nevysušuje

Odstraňuje odumretú kožu

Veľmi citlivý

Prírodný

Nevýhody:

Všade špina po ňom 🙂

No Comments

Post a Comment