Old pink dress » The Roseletters
51164
post-template-default,single,single-post,postid-51164,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Old pink dress

Hello my dear readers!  🙂 In a moment half of July will be behind me and I feel like time is running by too fast. I would like to stop time, so that time can go slower… But I feel great. Who wouldn’t feel great during the summer holidays? Yes, it is true that I spend a lot of time at work, working from morning to night. Would you believe that I am a lifeguard in an aqua park? If someone told me two months ago that I would be a lifeguard, I would laugh at them. It is so. I am grateful for every new experience and believe me this profession is not just about sitting on a chair and watching the pool. In addition to work I try to devote time to myself, my hobbies, my family and also my blog. So, for today I have prepared a fashion article with my one of favourite summer dresses. I hope you enjoy my outfit!

 

Ahojte milí čitatelia!  Za chvíľku mám už polku júla za sebou a ja mám pocit, akoby čas sa rýchlo rozbehol. Tak rada by som ten čas zastavila, aby ten čas išiel pomalšie… Som však spokojná a cítim sa skvele. Komu by prosím vás nebolo skvele počas letných prázdnin? A to aj napriek tomu, že pracujem častokrát dennodenne až do večera. Verili by ste tomu, že som plavčíčka v aquaparku? Keby mi to niekto povedal pred 2 mesiacmi, že bude zo mňa plavčíčka, asi by som ho vysmiala. Je to však tak. Som vďačná  za každú novú skúsenosť a verte mi, toto povolanie nie je len o sedení na stoličke a sledovaní bazéna. Popri práci sa snažím venovať aj sebe, svojim hobby a samozrejme takisto aj blogu – vám. Pre dnešok som si pre vás pripravila módny článok s mojimi  najobľúbenejšími letnými šatami. Dúfam, že sa vám môj outfit bude páčiť! 

Nowadays the old pink colour is IN. A few years ago, maybe even one year ago, I would have never worn a pink dress, t-shirt or anything like that. To tell the truth I hated this colour but today I love it (however not all shades). In old pink I feel “lively and cute“, and on tanned skin this colour looks absolutely fantastic. I think old pink suits every woman and girl. What do you think about this colour? Do you like it? But back to my outfit. This dress is so old. I found it in a cupboard, as I did many other things that I now wear. Old fashion is coming back. At first sight the colour impressed me, then the cotton material and its amazing design. I am in love with this dress. I chose a brown leather bag and sandals in a similar colour to wear with the dress.

With love, Rose.

 

Staroružová je dnes IN. Pred niekoľkými rokmi, možno aj pred rokom by som si nikdy ružovú na seba nedala. Popravde som neznášala túto farbu, dnes ju však milujem ( nie ale všetky odtiene ). V staroružovej sa cítim tak “živo, rozkošne“  a najmä na opálenej pokožke vyzerá skrátka fantasticky. Podľa mňa pristane každej žene, dievčaťu.  Čo si ty myslíš o tejto farbe? Máš ju rada? Naspäť ale k môjmu outfitu. Tieto šaty sú tak staré. Našla som ich len tak pohodené v starej skrini, ako aj množstvo iných vecí, ktoré teraz nosím. Móda sa predsa len vracia. Na prvý pohľad ma zaujala ich farba, potom materiál z bavlny a ich úžasný strih. Zaľúbila som sa do nich. K šatám som si zvolila koženú kabelku hnedej farby a takisto aj sandálky v podobnej farbe.

S láskou Ruženka.

Sandals – CCC

Bag – Tom Tailor

Glasses – Aliexpress

 

6 komentárov
 • Tie šaty sú krásne – jednoduché, nežné, jemné. Dievčenské. A ich farba je nádherná takisto. Tiež milujem ružovú, teda jej jemné až pastelové odtiene. A samozrejme, staroružová k nim patrí tiež. ♥ Dúfam, že aj ja raz nájdem starú skriňu so starými, no nádhernými vecami.

  11.7.2017 at 20:52
 • presne takúto ružovučkú farbu zbožňujem!
  šatičky sú nádherné a veľmi ti pristanú! :).

  KEJMY ♥.

  11.7.2017 at 21:19
 • Krásné a jednoduché 🙂

  http://ladylenna.blogspot.cz

  11.7.2017 at 23:22
 • Krásné fotky, sluší ti to 🙂

  12.7.2017 at 18:38

Post a Comment