Nové kúsky v šatníku » The Roseletters
50926
post-template-default,single,single-post,postid-50926,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Nové kúsky v šatníku

Ahojte! 🙂 Na dnes som si pre vás pripravila článoček o tom, čo mi pribudlo v mojom šatníku . V poslednom čase si  dávam veľký dôraz na to čo kupujem, či to využijem, ľahko skombinujem a takisto aj na kvalitu. O tom by som ale chcela hovoriť neskôr.  Tieto vecičky ktoré vám tu predstavím, mi robia neskutočnú radosť. Môžete si aj všimnúť, že do šatníka mi pribudli najmä svetlé kúsky, ako aj staroružová, ktorú začínam milovať a nebíčkovo modrá. Už nie len čierna ako vždy, aj keď tá nikdy nesklame.

Prvý kúsok z ktorého mám neskutočnú radosť, som si kúpila len pred pár dňami a neviem sa dočkať, kedy ho vyskúšam. Tieto šaty ma ohromili, môžem povedať, že to bola láska na prvý pohľad. Do módy idú v poslednom období veci s nahými pleciami a mne sa to neskutočne páči. Vždy som chcela vyskúšať ako to bude na mne vyzerať a keď som si ich vyskúšala, moja prvá myšlienka bola: „ Už sú moje.“ Tak som si ich kúpila. Sú zo 100% bavlny a kúpené v obchode Gate za 16€, čo je myslím priateľná cena.

Ďalším kúskom je táto skvelá nebíčkovo modrá košela z H&M. Materiálovo je z viskózy a cítim sa v nej veľmi dobre. Vôbec nie je ani priesvitná, čo úplne neznášam na všetkých svetlých veciach, najmä bielych košeliach. Kombinujem ju s džínsami a teniskami, ale aj s elegantnými vecami. Stála asi cca 12€.

Tentoraz som stavila na značku a na kvalitu a môžem povedať, že neskutočná spokojnosť. Džínsy sú zo Zary a natrafila som na skvelú cenu 20€.  Krátke tričká som si objednala z Manga a so zľavou ma dokopy vyšli ani nie 10€, čo je perfektné, nakoľko sú 100% bavlna. Objednala som si síce ich o jedno číslo väčšie, mala som si radšej Sko, ale keď si ich dám do džínsov, tak sú aj tak skvelé. 🙂

Tento pulóvrik, na ktorom sú našité časti blúzky som kúpila v obchode Reserved, ktorý mám veľmi rada. Je to taký elegantnejší kúsok a nosím ho veľmi rada, lebo je voľný. Vyšiel ma 20€.

Pletené svetríky ja zbožňujem.  Tento  neskutočne teplý a ešte úžasná farba – staroružová.  Je z obchodu Gate a kúpila som ho v zľave len za 9€.

Tieto krátke tričká som si takisto kúpila v obchode Gate a v zľave, čiže ma každé vyšlo len do 5€. Staroružové je z bavlny a neskutočne ma oslovil na ňom nápis „ I realy need new clothes every morning“ Tak trefné. 🙂

 

S láskou Ruženka

No Comments

Post a Comment