Môj nový obľúbený make up » The Roseletters
51360
post-template-default,single,single-post,postid-51360,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Môj nový obľúbený make up

Ahojte! 🙂

Ako každá žena potrebujem aj ja si zakryť nedostatky na pleti, ako je akné, a či len zjednotiť farbu pleti. Najviac čo však nemám rada je, keď moja pleť kvôli make upu nedýcha a predovšetkým, keď make up vytvára na pleti masku, ktorá vôbec nepôsobí pekne, ale práve veľmi neprirodzene. Už som skutočne veľmi veľa make upov vyskúšala. Či išlo o drahé a lacné kúsky, ani jeden ma neočaril tak, ako make up od Yves Rocher Pure light.

Práve tento make up vôbec nevytvára masku na tvári, kryje tak akurátne, ani nie moc a ani málo. Nezakryješ ním však veľké nedostatky. Môžem povedať, že krásne zjednotí farbu pleti a predovšetkým, na tvári skutočne pôsobí prirodzene. Človek by ani nepovedal, že mám niečo na tvári a dokonca mám aj pocit, že tvár mi skutočne nič nekryje. Nevysúša pleť a ani ju nerobí mastnou.

Čo viac, Yves Rocher je prírodná kozmetika, ktorej produkty obsahujú minimálne 90% prírodného zloženia, pričom tento make up až 96%. Neobsahuje žiadny alkohol, silikóny a ani parabény. Takže tento make up je vhodný pre každý typ pleti, ako aj pre problémovú, suchú a podobne.

Z odtieňov si vyberie každá, na výber je až 12 odtieňov. Pre mňa je ideány Rose 100 na zimu a Rose 200 na leto.

Vrelo odporúčam! 🙂

No Comments

Post a Comment