Krása ženy » The Roseletters
50610
post-template-default,single,single-post,postid-50610,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Krása ženy

Krása ženy nespočíva vo farbe očí či vlasov. Krása nespočíva ani v obliekaní sa, skrášľovaní alebo líčení.  Žena musí byť sama sebou, musí sa cítiť byť sebavedomou a spokojnou. Nič na svete totiž neurobí ženu krajšou než jej vlastné presvedčenie, že ona sama je krásna.

Ako vôbec seba samú presvedčiť, že som krásna? Ako mám dosiahnuť, aby som sa cítila sebavedomá? Aby som prijala seba, svoj vzhľad? Keď ona má tak nádhernú postavu, krásnu čistú pleť, husté dlhé vlasy, najnovší štýl… Čo z toho mám ja?

Často krát si my ženy, kladieme tieto otázky, či už rovnaké alebo podobné. Odpoveďou na naše otázky je však jedinečnosť. Každá sme jedinečná. Každá sme iná, každá máme inú farbu očí, pleti, každá máme iný tvar tváre, postavu, iné pery, úsmev. Každá sa inak obliekame, každá máme svoje vlastné spôsoby komunikácie, každá sa inak smejeme, milujeme, každú nás nahnevá niečo iné, máme svoje nálady, svoje sny a postoje.

Každá žena chce, aby ju okolie vnímalo čo najlepšie. Niekedy však chceme zapôsobiť až natoľko, že to preženieme. Pritom stačí tak málo, a to byť prirodzená. Nikto nám nestojí za to, aby sme robili zo seba niekoho, kým ani nie sme. Nie je krajšej ženy, ktorá prijme seba samú.  Nie je šťastná tá, ktorá má neustále úsmev na perách, ale tá, ktorá ho vyžaruje. Tá, ktorej sa smejú oči, ktorá je spokojná sama so sebou a svojím životom. . Šťastná a sebavedomá žena sa nebojí snívať, nebojí sa uvoľniť a nebojí sa objaviť v sebe vášeň a ženskosť.  Iskra v oku a energia, to je to, čo nás robí výnimočnými.

Každá žena by mala nosiť to, v čom sa cíti dobre. Ja sa rozhodne cítim dobre s výraznými perami, červeným rúžom. Cítim sa byť iná, cítim sa viac žensky, viac sebavedomá. Červená púta pozornosť. Avšak rovnako dobre sa cítim bez rúžu, bez mejkapu, keď som prirodzená Takisto sa skvele cítim v huňatých svetroch, tmavých rolákoch, obtiahnutých džínsoch s vysokým pásom, cítim sa skvele v teniskách a naopak neznášam vysoké opätky, bedrové nohavice, tričká s nápismi….Toto som ja. Viete, veľakrát sa stačí postaviť pred zrkadlo, usmiať sa na seba, povedať „Si kočka“ a ísť ďalej.

 

S láskou Ruženka.

Btw. Nezabudni ma sledovať na instagrame 🙂

1 Comment
  • Jsi strašně krásná! Úžasně jsi to napsala! Máš úplnou pravdu, každá bysme měla být sama sebou, protože jedině tak budeme opravdu šťastné. Já zase naopak miluju podpatky, miluju výrazné líčení, upravené vlasy a elegantní look. Cítím se pak opravdu svá a miluju to! ♥♥♥

    http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

    2.3.2017 at 20:33

Post a Comment