Koncentrovaný sprchovací gél od Yves Rocher » The Roseletters
51145
post-template-default,single,single-post,postid-51145,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Koncentrovaný sprchovací gél od Yves Rocher

Ahojte! 🙂  Nájde sa tu niekto, ktorému skutočne záleží na budúcnosti našej planéty? Ktorému nie je ľahostajné, ako sa práve my –  ľudstvo správa k našej planéte? Zo všetkého sa snaží čo najviac vyťažiť, pritom však nemyslí na to, čo bude potom a  kde vôbec budú naše deti, naše vnúčatá vyrastať… Mne to rozhodne ľahostajné nie je a preto ma veľmi potešilo, keď ma práve ľudia z Yves Rocher oslovili o spoluprácu. Pripravili si pre vás najhorúcejšiu eko – novinku a to sprchovací gél, ktorý je 4krát koncentrovanejší a teda jedno 100ml balenie vydrží rovnako dlho, ako bežné 400ml.  Veľmi ma oslovila myšlienka ,, Rešpekt k vašej pokožke i k planéte.“ Balenie sprchovacieho gélu je z recyklovateľného flakónu a nakoľko gél je 4krát koncentrovanejší o to je menšia spotreba plastov. Presne o 50%, čo je slušné číslo. A čo je nesmierne dôležité, za každý zakúpený gél vysadí Nadácia Yves Rocher jeden strom. Myslím si, že mnoho ľudí si hovorí, že aj keď zmení svoje správanie a rozhodne sa byť ekologickejší, tak sa tým nič nezmení, pretože by museli všetci. Ja s tým však nesúhlasím, myslím si, že je dôležité začať sebou a nepozerať na iných, krok po krôčku vo všednom dni a možno práve vy sa stanete inšpiráciou pre druhého človeka a ten zas pre iného.

Popravde, neverila som tomu, že nejaký 100ml sprchovací gél môže vydržať toľko, ako ten 400ml. Bola som však zvedavá a tešila sa, kedy túto novinku vyskúšam. Yves Rocher mi poslali niekoľko sprchovacích gélov v krásnom balení. A to v kartónovej škatuľke vyplnenej imitáciou slamy. Po rozbalení som sa pustila do ovoniavania každého. Voňajú neskutočne. Tak veľmi jemne a veľmi príjemne. Môžem povedať, že mojou obľúbenou vôňou sa stala práve vanilková. Mango a oliva však voňajú krásne tiež. Čo som však nespomenula a čo je takisto veľmi dôležité,  je to, že tieto sprchovacie gély majú  prírodné zloženie. Sú bez konzervantov, obsahujú 97% prírodných zložiek a ich pH je neutrálne k pokožke. Ako som už aj vyššie spomínala, tieto gély sú 4krát koncentrovanejšie a teda 1 stlačenie = 1 kvapka = 1 kúpeľ. A skutočne to tak je. Moje prvé sprchovanie s týmto sprchovacím gélom vyzeralo asi tak, že keď som si chcela nabrať kúsok gélu, práve tá jedna kvapka rýchlo vystrelila na stenu. Druhýkrát som si už dala pozor a bola prekvapená, že skutočne jedna kvapka vystačila na celý môj “kúpeľ“. Bola som fakt nadšená z toho a nakoniec to musela vyskúšať aj celá rodina, ktorá mi nechcela veriť. Všetci boli nakoniec ale úplne spokojní. Po osprchovaní som krásne voňala a cítila sa neskutočne sviežo. Veľká spokojnosť s týmto produktom.

Dokonca na porovnanie v balení sa nachádzalo aj 400ml balenie, ktoré však nebolo koncentrované, ale iba bežné, ako všetky sprchovacie gély. Z toho by však jedna kvapka nestačila. 🙂

6 komentárov
  • Och, tak to je naozaj zaujímavý projekt – ešte som sa nestretla s koncentrovanejšími sprchovými gélami. Myslím si, že takto zaujmú mnohých zákazníkov. Chválim aj za vysádzanie stromov, všimla som si, že Yves Rocher takéto kampane robí. Značku mám celkom rada, no ešte viac by som s ňou sympatizovala, ak by bola netestovaná na zvieratkách a obaly by boli čo najviac recyklovateľné. Verím, že aj to príde – pri nejednej značke kozmetiky. 🙂 Pomaly, ale iste, začíname myslieť nielen na seba, ale aj prírodu okolo nás.

    28.6.2017 at 19:14
  • Nádherné fotografie, vždy ich na tvojom blogu obdivujem! <3 Tento projekt sa mi veľmi páči, YR je dosť inovatívny 🙂

    29.6.2017 at 0:49
  • Yves Rocher je skvělá značka, sprchové gely od nich mám moc ráda. 🙂

    29.6.2017 at 10:33

Post a Comment