Elegantný jarný outfit » The Roseletters
50809
post-template-default,single,single-post,postid-50809,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Elegantný jarný outfit

Ako len  milujem toto jarné obdobie. Nič ma väčšmi nepovzbudí do nového dňa tak, ako slnečné lúče prebíjajúce sa cez zastreté okno až ku mne, kde som ešte len zababušená perinou po uši, avšak tento raz budík už nemusí zvoniť po 5x, vstanem okamžite, odtiahnem závesy a so slnečnými lúčmi, ktoré ma pohladia po tvári sa usmejem novému dňu a novým výzvam. Áno, mám toho síce neskutočne veľa, mám pocit že nič nestíham, že nemám ani len čas pre seba, čas prečítať si nejakú knižku, nachvíľu sa zastaviť, ale aj napriek tomu som spokojná. Aj tak keď sa na nejakú chvíľu zastavím mám výčitky a potrebujem niečo robiť. Asi som divná.

Na dnes som si pre vás pripravila jarný outfit, v ktorom sa cítim skvelo a je jedným z tých najobľúbenejších pre mňa. Odkedy mám tento nový kabátik, ktorý som si kúpila na výlete v Poľsku, tak mám chuť chodiť všade len s ním. Kvalitou je úžasný, farba nezvyčajná, čo sa mi veľmi páči, najmä je iný od tých typických čiernych, sivých či hnedých kabátov. Skombinovať s ním sa dá neskutočne veľa vecí, ja som si tentoraz zvolila modré rifle od Zari a k tomu čierny rolák a sivo-čierny šál. K tomu čierna kabelka a šedomodré topánky. Čo na môj outfit poviete?

S láskou Ruženka

Photography: Jaroslav Dvorský

9 komentárov
 • Krásny kabátik a hodinky 🙂 Veľmi ti to pristane.

  dazzlera.blogspot.sk

  18.3.2017 at 17:46
 • Sluší ti to, ty hodinky jsou nádherné, odkud je máš? 🙂

  19.3.2017 at 9:39
 • Moc se mi líbí ten kabátek. 🙂

  22.3.2017 at 19:56
 • krásný outfit 🙂 Takový spíš podzimnější, ne? 😀 teda já to chápu, vzhledem k tomu,že u nás občas i zasněží… 😀

  22.3.2017 at 21:09
 • Krásný outfit! Akorát mi na jaro přijde moc smutný, žádné barvičky! 🙂
  Nejvíce mě zaujaly ty hodinky! <3

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  29.3.2017 at 15:24

Post a Comment