Čo nesmie chýbať v mojej taške » The Roseletters
50830
post-template-default,single,single-post,postid-50830,single-format-standard,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.8.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Čo nesmie chýbať v mojej taške

Myslím si, že všetky sme v tomto rovnaké. Ako každá iná žena, mám aj ja v kabelke či taške toľko vecí, až sa častokrát chlapci musia určite čudovať, ako je vôbec možné, že do tak malej tašky sme schopné toľko toho dať a pri tom aj nájsť. Čudujú sa, na čo nám toľko vecí vlastne je a ani netušia, že veľakrát sa musíme aj polovici vecí zriecť, lebo sa už skutočne nezmestia. Či už je to zrkadielko, krém na ruky, hrebeň, dezodorant, púder, rúž, balzam a ešte by som mohla pokračovať snáď donekonečna, všetko musí byť. Každá z nás poznáme ten pocit, kedy nám ide odpadnúť plece z toľkej ťarchy a nadávame si, že načo sme si toho toľko pobrali. Najviac sa mi ale  ráta, keď priateľovi podám moju tašku a zakaždým na mňa vyvalí oči, či tam prosím pekne nosím nejaké kamene… Nie nenosím, iba toto….

Takže, ako prvé v mojej taške nemôže chýbať peňaženka, čo je pre každého samozrejmosť. Na výbere peňaženky si dávam obzvlášť záležať. Najdôležitejšie pre mňa je, aby bola malinká, mala veľa priečinkov a aby bola úplne jednoduchá. Milujem ju koženú. Ďalej sa riadim heslom ,, Ani na krok bez hrebeňa“.  Moje vlasy sú hrozné a neustále sa mi zlepujú a sú bez objemu, a tak zakaždým keď sa dá, potrebujem si ich prečesať a oni ožijú. Takisto nemôže chýbať balzam na pery, môj obľúbený jahodový EOS, takisto aj rúž, pre každý prípad. Občas si zo sebou beriem krém od biodermi na tvár, nakoľko som prijala výzvu nepoužívať akýkoľvek make up, púder, hocičo na tvár, len riasenku. Už som si pomaly zvykla na úplnú prirodzenosť a to že sa mi zlepšuje pleť, ani nehovorím! Naspať však k tomu, čo nesmie chýbať v mojej kabelke.  Okuliare sú na jarné dni už znova samozrejmosťou, aspoň pre mňa, takisto aj zápisník s perom, kde si zapisujem svoje nové nápady a zážitky. Dezodorant či voňavka patrí tiež medzi moje ,,Nesmie chýbať“, najmä vtedy, keď mám dlhý deň.

Zrkadielko, ktoré som dostala ako vianočný darček som si veľmi obľúbila. Je od firmy Bewooden a nemôžem si ho vynachváliť. Krásne opracované drevo, je štýlové v krásnom slaboružovom koženom obale, je malinké, čo je pre mňa veľké plus, hoc ho dám aj do vrecka. Určite ak si potrpíte na detaily, pozrela by som sa práve po tomto. Na koniec nesmie chýbať mobil a fľaša s vodou.

Máte to dievčatá podobne?

S láskou Ruženka

Sledujte ma aj na instagrame 🙂

4 komentáre
  • Ta kabelka je moc pěkná. 🙂

    26.3.2018 at 20:41
  • Máš tam docela málo věcí. Já ji mám úplně nacpanou. 😀

    27.3.2018 at 7:40

Post a Comment